Voľby do NR SR 2016

Výsledky volieb do Národnej rady Slovenskej republiky 5.3.2016

Výsledky volieb do Národnej rady Slovenskej republiky 5.3.2016 , súbor na stiahnutie:

OZNAM

Oznamujeme občanom, ktorí zo zdravotných dôvodov a s ťažkým zdravotným postihnutím sa nemôžu dostaviť do volebných miestností môžu telefonicky požiadať o možnosť voliť do prenosnej volebnej urny. Pri nahlásení  treba oznámiť meno,  adresu.

Tel. kontakt: 036/ 6334512, 0915 139 585

pre okrsky č. 1,2,3 v budove MsÚ na Lipník

Tel. kontakt: 0911 299 861

pre okrsok č. 4 sála Kultúrneho domu v dolnej časti mesta.

OZNAM

Pre voľby do NR SR dňa 5.3.2016

občania s trvalým pobytom Mesto Tlmače volia v okrsku č. 2 ,

Mestský úrad Tlmače, I. poschodie , miestnosť č. 105