Voľby do orgánov samosprávnych krajov 2013

Výsledky volieb predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja zo dňa 23. 11. 2013 v meste Tlmače, súbor na stiahnutie:

R O Z H O D N U T I E PREDSEDU NÁRODNEJ RADY SLOVENSKEJ REPUBLIKY z 11. novembra 2013 o vyhlásení druhého kola volieb predsedov samosprávnych krajov, súbor na stiahnutie:

Kandidáti na predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja vo volebnom obvode číslo 2,súbor na stiahnutie:

Výsledky volieb do orgánov samosprávnych krajov konaných dňa 9. 11. 2013 za mesto Tlmače, súbor na stiahnutie

ROZHODNUTIE PREDSEDU NÁRODNEJ RADY SLOVENSKEJ REPUBLIKY z 3. júla 2013 o vyhlásení volieb do orgánov samosprávnych krajov, súbor na stiahnutie:

Zákon č. 303/2001 Z.z. o voľbách do orgánov samosprávnych krajov a o doplnení Občianskeho súdneho poriadku, súbor na stiahnutie:

Zamestnanec zodpovedný za organizačné a technické zabezpečenie /OTZ/ pre voľby do orgánov samosprávnych krajov 2013, súbor na stiahnutie:

Oznámenie o čase a mieste konania volieb do orgánov samosprávnych krajov 2013, súbor na stiahnutie:

Organizačno-technické zabezpečenie volieb na podmienky mesta Tlmače 2013, súbor na stiahnutie:

Oznámenie o utvorenom volebnom okrsku a určenej volebnej miestnosti v meste Tlmače 2013, súbor na stiahnutie:

dnes je: 25.5.2017

meniny má: Urban