Voľby do orgánov samosprávy obcí 2014

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí mesta Tlmače

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí na primátora mesta Tlmače, súbor na stiahnutie:

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí na poslancov do Mestského zastupiteľstva v Tlmačoch, súbor na stiahnutie:

Zoznam kandidátov na primátora mesta Tlmače a poslancov do mestského zastupiteľstva Tlmače pre voľby do orgánov samosprávy obcí konaných dňa 15.11.2014

Zoznam kandidátov na primátora mesta pre voľby do orgánov samosprávy obcí konaných dňa 15.11.2014, súbor na stiahnutie:

Zoznam kandidátov do mestského zastupiteľstva pre voľby do orgánov samosprávy obcí 15.11.2014, 1.volebný obvod, súbor na stiahnutie:

Vzor hlasovacieho lístka pre voľby poslancov do Mestského zastupiteľstva - 2.volebný obvod, súbor na stiahnutie: na stiahnutie:

VYHLÁSENIE KANDIDATÚRY pre voľby primátora mesta v Tlmačoch 15. novembra 2014

Vyhlásenie kandidatúry pre voľby primátora mesta, súbor na stiahnutie:

VYHLÁSENIE KANDIDATÚRY pre voľby poslancov Mestského zastupiteľstva v Tlmačoch 15. novembra 2014

Vyhlásenie kandidatúry pre voľby poslancov Mestského zastupiteľstva, súbor na stiahnutie:

Voľby do orgánov samosprávy obcí

Zákon Slovenskej národnej rady č. 346/1990 Zb. o voľbách do orgánov samosprávy obcí, súbor na stiahnutie:

Rozhodnutie predsedu Národnej rady Slovenskej republiky zo 7. júla 2014 o vyhlásení volieb do orgánov samosprávy obcí, súbor na stiahnutie:

Podávanie kandidátskych listín pre voľby poslancov mestského zastupiteľstva, súbor na stiahnutie:

Delegovanie do volebných komisií, súbor na stiahnutie:

Vzor kandidátskej listiny politickej strany politického hnutia koalície pre voľby Mestského zastupiteľstva, súbor na stiahnutie:

Vzor kandidátskej listiny nezávislého kandidáta pre voľby do Mestského zastupiteľstva, súbor na stiahnutie:, súbor na stiahnutie:

Vzor kandidátskej listiny politickej strany, hnutia, koalície pre voľby primátora mesta, súbor na stiahnutie:, súbor na stiahnutie:

Vzor kandidátskej listiny nezávislého kandidáta pre voľby primátora mesta, súbor na stiahnutie:

Delegovanie člena a náhradníka do miestnej volebnej komisie, súbor na stiahnutie:

Delegovanie člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie, súbor na stiahnutie:

Počet obyvateľov mesta Tlmače, súbor na stiahnutie:

dnes je: 25.5.2017

meniny má: Urban