Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Tlmače
 
 

Úradná tabuľa

Príhovor primátora mesta Tlmače Miroslava Kupčiho Vytlačiť
 

Vážení Tlmačania,

Dňa 10.11.2018  sa konali voľby do orgánov samosprávy miest a obcí, v ktorých sme všetci slobodne vyjadrili svoj názor na to  ako má naše mesto nasledujúce štyri roky vyzerať, ktorým smerom sa v rozvoji uberať  a ktoré priority riešiť.

V týchto voľbách sa o Vašu priazeň uchádzalo 25 kandidátov na poslancov a 4 kandidáti na primátora. Každý z nich predstavil svoju víziu, kde by chcel mesto vidieť a čo by v ňom chcel zrealizovať.

Moja vízia vychádzala z činnosti a aktivít zrealizovaných v mojom prvom volebnom období 2015-2018. Stavať na pilieroch dobre nastavenej práce, ktorá v sebe zahŕňala všetky oblasti verejného a spoločenského života.

Svojimi 1059 hlasmi ste mi do rúk vložili silný mandát a zároveň zodpovednosť túto víziu dotiahnuť do úspešného výsledku. Veľmi si vážim každý jeden odovzdaný hlas, tak ako si vážim každý jeden hlas odovzdaný protikandidátom. Sú obrazom, že ešte stále je čo zlepšovať,  je z čoho si s pokorou vziať ponaučenie a tiež čerpať zaujímavé myšlienky.

Som presvedčený, že novozvolení poslanci, majú vo svojej funkcii rovnaký cieľ, rozvíjať spoločne naše krásne mesto a vnášať do neho ducha istoty a zabezpečenia všetkých potrieb pre pokojný život našich občanov.

Z tohto miesta si dovoľujem vyzdvihnúť prácu členov končiaceho mestského zastupiteľstva. Veľkým prínosom pre mesto bol aktívny prístup, užitočné rady a  dobré nápady pani doktorky Boženy Šebovej, magistra Júliusa Žúbora, inžiniera Tibora Procházku, inžiniera Ladislava Šabíka, Jána Fažekaša a inžiniera Mariana Zuzčáka, ktorý svojimi znalosťami a skúsenosťami pomohol v nejednej neľahkej situácií pri riešení vecí verejných a odborne zastal aj kompetencie verejného obstarávania , ktoré boli v meste veľkou neznámou.

Chcel by som vyzdvihnúť aj  doterajšiu vynikajúcu spoluprácu všetkých organizácií v našom meste, korektné vzťahy so štátnymi inštitúciami, nadmieru priateľské vzťahy s okolitými samosprávami. No hlavne spoluprácu s vami, milí Tlmačania, ktorí ste odrazom a obrazom zostaveného systému dobre fungujúcej samosprávy. Vďaka vám a teším sa na ďalšie stretnutia s vami pri plnení si povinností vo veciach verejných.

S úctou

 

Miroslav Kupči

primátor mesta Tlmače


 
 

Ponuka voľného pracovného miesta na ZŠ v TlmačochVytlačiť
 

Základná škola v Tlmačoch oznamuje ponuku voľného pracovného miesta

Pracovná pozícia : ŠKOLNÍK

Úväzok : 100 %

Nástup : 7.1.2019

Kvalifikačné predpoklady : stredné vzdelanie

Školnícka práca vrátane  jednoduchej remeselnej údržby objektov (napr. oprava zámkov, rôznych  uzáverov), bežná oprava a údržba elektrických,    signalizačných,    kúrenárskych,   vodovodných a klimatizačných inštalácií  a armatúr, stavebná  oprava (napr. zasklievanie okien), drobná stolárska a murárska práca, kosenie a ďalšie práce remeselného charakteru.

Platová trieda : 2 (platná od 1.1.2019) 530,50 € - 637,- € (podľa odpracovaných rokov)

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte: zstlmace@mestotlmace.sk alebo Základná škola : 036/6342011 Mobil ZŠ Tlmače: 0901705467 Mobil ŠKD pri ZŠ Tlmače : 0910900642 Školská jedáleň: 036/6342170 e-mail : skolskajedalenzs@mestotlmace.sk 

 


 
 

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí na primátora mesta Tlmače a na poslancov do mestského zastupiteľstva v Tlmačoch Vytlačiť
 

Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí na primátora mesta Tlmače, súbor na stiahnutie: primator_volby_2018.pdf primator_volby_2018.pdf (204.5 kB)
Výsledky volieb do orgánov samosprávy obcí na poslancov do mestského zastupiteľstva v Tlmačoch, súbor na stiahnutie: poslanci_volby_2018.pdf poslanci_volby_2018.pdf (214.7 kB)
Výsledky volieb - Náhradníci - kandidáti, ktorí neboli zvolení za poslancov mestského zastupiteľstva mesta Tlmače, súbor na stiahnutie: nahradnici_poslanci_2018.pdf nahradnici_poslanci_2018.pdf (215.7 kB)

 
 

Návrh plánu kontrolnej činnosti hlavného kontrolóra mesta Tlmače na I. polrok 2019 Vytlačiť
 

Návrh plánu kontrolnej činnosti hlavného kontrolóra mesta Tlmače na I. polrok 2019, súbor na stiahnutie: navrh_planu_kontr.cinnosti I. polrok 2019 Tlmace-1.pdf navrh_planu_kontr.cinnosti I. polrok 2019 Tlmace-1.pdf (459.7 kB)

 
 

Výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa/ky Materskej školy, Nová 2, TlmačeVytlačiť
 

Výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa/ky Materskej školy, Nová 2, Tlmače, súbor na stiahnutie: 20181106_MŠNová_Tlmače-vyhlásenie_voľby_RiaditeľkaMS.pdf 20181106_MŠNová_Tlmače-vyhlásenie_voľby_RiaditeľkaMS.pdf (297 kB)

 
 

Dodržiavanie verejného poriadku Vytlačiť
 

Vážení spoluobčania,

Primátor mesta Tlmače, po dohode s Obvodným oddelením Polície SR v Tlmačoch,   sa na Vás obracia so žiadosťou o spoluprácu pri zabezpečení dodržiavania verejného poriadku v našom meste. V prípade, že by ste boli svedkom akéhokoľvek porušovania verejného poriadku, činov, ktoré narušujú čistotu, bezpečnosť, alebo pokoj v našom meste, alebo inak narúšajúceho pokojné nažívanie v meste, bez váhania kontaktujte Políciu na linke 158. Následne bude na miesto vyslaná hliadka Obvodného oddelenia  Polície SR V Tlmačoch. Častokrát totiž aj z banálne vyzerajúceho činu môže vzniknúť závažné porušenie verejného poriadku.

Veríme, že aj vďaka Vašej spolupráci vytvoríme z Tlmáč mesto, kde budeme žiť v pokoji a bezpečí.

Vopred ďakujeme za spoluprácu.


 
 

dnes je: 18.11.2018

meniny má: EugenEnglish version
Úvodná stránka