Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Tlmače
 
 

Úradná tabuľa

Slovak Telecom, a.s. - položenie optického kábla Vytlačiť
 


 
 

Dodržiavanie verejného poriadku Vytlačiť
 

Vážení spoluobčania,

Primátor mesta Tlmače, po dohode s Obvodným oddelením Polície SR v Tlmačoch,   sa na Vás obracia so žiadosťou o spoluprácu pri zabezpečení dodržiavania verejného poriadku v našom meste. V prípade, že by ste boli svedkom akéhokoľvek porušovania verejného poriadku, činov, ktoré narušujú čistotu, bezpečnosť, alebo pokoj v našom meste, alebo inak narúšajúceho pokojné nažívanie v meste, bez váhania kontaktujte Políciu na linke 158. Následne bude na miesto vyslaná hliadka Obvodného oddelenia  Polície SR V Tlmačoch. Častokrát totiž aj z banálne vyzerajúceho činu môže vzniknúť závažné porušenie verejného poriadku.

Veríme, že aj vďaka Vašej spolupráci vytvoríme z Tlmáč mesto, kde budeme žiť v pokoji a bezpečí.

Vopred ďakujeme za spoluprácu.


 
 

Ostatné oznamy

Ochrana úrody pred požiarmi – usmernenie Vytlačiť
 


 
 

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru od 1.7.2019 do odvolaniaVytlačiť
 


 
 

Oznam Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti - napúšťanie bazénovVytlačiť
 

S príchodom letného obdobia, v súvislosti s napúšťaním bazénov pitnou vodou z verejného vodovodu, dochádza často k nárazovým prietokom a k zvýšenému prúdeniu vody z potrubí verejného vodovodu oproti bežnej prevádzke. Tento stav môže spôsobiť dočasné zhoršenie senzorických vlastností pitnej vody (zmena farby, mierny zákal a pod.). 

V snahe vyhnúť sa podobným prevádzkovým problémom a v záujme zabezpečenia požadovanej kvality pitnej vody Západoslovenská vodárenská spoločnosť a.s. OZ Levice, vyzýva svojich odberateľov vody, aby napúšťanie vody do bazénov, poprípade dovoz vody cisternou, vopred konzultovali s územne príslušnými výrobno - prevádzkovými strediskami alebo priamo cez telefonický kontakt: 0902 957 586.

 

 

Ing. Zuzana Trnková

vedúca a riaditeľka OZ 


 
 

Verejné vyhlášky

Verejná vyhláška - Oznámenie o začatí územného konania a nariadenie ústneho pojednávania - „Tlmače – Nájomný bytový dom“ Vytlačiť
 


 
 

dnes je: 23.7.2019

meniny má: Oľga

podrobný kalendárEnglish version
Úvodná stránka