Komisia na zabezpečenie ochrany verejného záujmu pri výkone funkcie primátora mesta a poslancov MsZ

Vo volebnom období 2015-2018 bude pracovať Komisia na zabezpečenie ochrany verejného záujmu pri výkone funkcie primátora mesta a poslancov mestského zastupiteľstva v zložení :

Predseda komisie  :  Mgr. Július Žúbor

Členovia komisie  :   MUDr. Rastislav Kubica, Ján Fazekaš, Mgr. Peter Éhn                                                              a Mgr. Michal Kupči

Účasť členov Komisie na zabezpečenie ochrany verejného záujmu pri výkone funkcie verejných funkcionárov mesta Tlmače na zasadnutiach v roku 2015 - 2017

Účasť členov Komisie na zabezpečenie ochrany verejného záujmu pri výkone funkcie verejných funkcionárov mesta Tlmače na zasadnutiach rok 2015-2017, súbor na stiahnutie:

Pozvánka na zasadnutie Komisie ochrany verejného záujmu, súbor na stiahnutie:

Zápisnica zo zasadnutia Komisie ochrany verejného záujmu zo dňa 5.9.2018, súbor na stiahnutie:

Príloha k bodu č.3, súbor na stiahnutie:

Zasadnutie z 31.5.2016

Zápisnica zo zasadnutia Komisie na zabezpečenie ochrany verejného záujmu pri výkone funkcie verejných funkcionárov mesta Tlmače konaného dňa 31. mája 2016, súbor na stiahnutie:

Zasadnutie z 21.5.2015

Zápisnica z 2. zasadnutia Komisie na zabezpečenie ochrany verejného záujmu pri výkone funkcie verejných funkcionárov mesta Tlmače konaného dňa 21. mája 2015, súbor na stiahnutie:

Zasadnutie z 28.1.2015

Zápisnica zo zasadnutia Komisie na zabezpečenie ochrany verejného záujmu pri výkone funkcie verejných funkcionárov mesta Tlmače konaného dňa 28. januára 2015, súbor na stiahnutie: