Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Tlmače
 
 

Študentský ples

Študentský ples

Dňa 29. januára 2010 sa uskutočnil v priestoroch kultúrneho domu Tlmače – Lipník „ŠTUDENTSKÝ PLES“ študentov Strednej odbornej školy technickej v Tlmačoch. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo po mnohých rokoch obnoviť túto tradíciu pomocou pani riaditeľky Ing. Janky Mrázovej a študentov z odboru „pracovník marketingu“.

 

Úvod plesu slávnostne otvorili študenti klasickým štandardným tancom „valčík“ s vynikajúcou choreografiou a následne pokračovali učiteľským tancom. Počas večera sme zvolili z ôsmych párov v troch kategóriách „Pár plesu“, ktoré dôstojne reprezentovali všetkých študentov.

 

Počas celého večera vládla vynikajúca atmosféra, dobrá nálada a o hudbu sa postaral DJ Jano Klinko. Celým večerom nás sprevádzala moderátorská dvojica. Vyvrcholením večera bolo vyhlásenie tomboly, ktorá bola veľmi bohatá. Týmto by sme sa chceli zároveň poďakovať všetkým sponzorom, ktorí venovali ceny do tomboly.

 

Dúfame, že v tejto krásnej tradícií budeme pokračovať mnoho ďalších rokov.

 

Za pracovníkov marketingu
Milena Lacková 2.C
 


 

Študentský ples, 29.1.2010

Otvorenie plesu

Otvorenie plesu

Úvodný valčík

Úvodný valčík

Úvodný valčík

Úvodný valčík

Úvodný valčík

Úvodný valčík


 
 
Plesajúci študenti

Plesajúci študenti


 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendárEnglish version
Úvodná stránka