Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Tlmače
 
 

Tenisový klub

Tenisový klub Tlmače

 

Predseda klubu:

Gustáv Jakubička

 

Výkonný výbor:

Jaroslav Lehotský

Tomáš Bíllik

Gustáv Jakubička

 

Kontakt:

TKM Tlmače

Mládežnícka 159/1

935 21 Tlmače

tel.č. 0905 214 497

 

 

 

družstvo Tenisového klubu Tlmače

 

 

 

Vznik klubu

Vznik klubu sa datuje k augustu 1989, kedy bola ukončená výstavba tenisového areálu v Tlmačoch. Prvé roky činnosti boli zamerané na výchovu mladých nádejí a postupné zväčšovanie členskej základne klubu. V súčasnosti je v Tlmačoch približne 50 aktívnych tenistov.

 

Úspechy klubu

Družstvo mužov "A" postúpilo v sezóne 2006 do najvyššej súťaže organizovanej STZ - EXTRA LIGY, následne na to získali 3. miesto v EXTRA LIGE družstvá mužov v r. 2008. Týmto dosiahol Tlmačský tenis najväčší úspech v histórií Tlmačského športu.

 

Areál klubu

Areál klubu pozostáva zo štyroch antukových dvorcov a jedného betónového kurtu. Okrem súťaží družstiev klub organizuje niekoľko turnajov jednotlivcov na klubovej a celoslovenskej úrovni. Pre sponzorov klub poskytuje priestory areálu na organizovanie športových akcií a propagáciu činností formou reklamných plôch a tak isto rezerváciu kurtov pre zamestnancov firiem.

areál tenisového klubu

 


 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendárEnglish version
Úvodná stránka