Vianočný turnaj o putovný pohár primátora mesta Tlmače - 8.ročník

Už ôsmy krát sa stretli priatelia kolkov v medzisviatkovom období, aby si rozhýbali oddýchnuté svalstvo a prispeli tiež trochu k očiste organizmu unaveného z bohatých vianočných stolov. Podujatia sa zúčastnilo celkom 26 štartujúcich, z toho 16 neregistrovaných kolkárov, medzi nimi 12-ročný Filip Zajko a 10 registrovaných kolkárov, z toho dvaja juniori, ktorí mali svoj prebor oddielu.

V príjemnom kamarátskom prostredí sa najviac darilo Ing. Mariánovi Tomljenovičovi, ktorý bude rok držiteľom putovného pohára. Celkové výsledky sú v prílohe na stiahnutie.

Ceny venoval Mestský úrad a odovzdával ich primátor mesta Mgr. Považan, ktorý ako častý aktívny účastník v tomto ročníku pauzoval pre zdravotné problémy. Na dráhach ho však zastúpil prednosta úradu Mgr. Vidan.

Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným, Mestskému úradu za poskytnuté občerstvenie a organizátorom na čele s Ing. Gáletom za, aj keď nie bezproblémový priebeh (hnevala automatika), za organizáciu a dobrú žičlivú atmosféru.

Vianoce, 8. ročník, rok 2007, súbor na stiahnutie

Vianoce, 8. ročník, rok 2007

Divácka kulisa

Marek Zajko