Voľba prezidenta Slovenskej republiky

Výsledky volieb na prezidenta Slovenskej republiky konaných dňa 29.3.2014, súbor na stiahnutie:

Výsledky 1.kola volieb na prezidenta Slovenskej republiky v meste Tlmače , súbor na stiahnutie:

R O Z H O D N U T I E predsedu Národnej rady Slovenskej republiky z 19. decembra 2013 o vyhlásení voľby prezidenta Slovenskej republiky, súbor na stiahnutie:

Zákon č. 46/1999 Z.z. o spôsobe voľby prezidenta Slovenskej republiky, o ľudovom hlasovaní o jeho odvolaní a o doplnení niektorých ďalších zákonov, súbor na stiahnutie:

Informácia pre voliča o spôsobe hlasovania, súbor na stiahnutie:

Právo voliť prezidenta Slovenskej republiky, súbor na stiahnutie:

Voličský preukaz, súbor na stiahnutie:

Oznámenie o utvorenom volebnom okrsku a určenej volebnej miestnosti v meste Tlmače, súbor na stiahnutie:

Určenie času konania voľby prezidenta Slovenskej republiky, súbor na stiahnutie: