Voľby do orgánov samosprávnych krajov 2017

Výsledky volieb do VÚC Nitrianskeho samosprávneho kraja 4.11.2017 v meste Tlmače

Výsledky volieb na predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja 4.11.2017 v meste Tlmače, súbor na stiahnutie:

Výsledky volieb na poslancov Nitrianskeho samosprávneho kraja 4.11.2017 v meste Tlmače, súbor na stiahnutie:

Voľby do orgánov samosprávnych krajov 2017
Predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozhodnutím č. 166/2017 Z. z.
vyhlásil voľby do orgánov samosprávnych krajov a určil deň ich konania
na sobotu  4. novembra 2017 od 7:00 do 22:00 h.

Viac informácií o Voľbách do orgánov samosprávnych krajov a vzory tlačív nájdete na stránke Ministerstva vnútra SR
 www.minv.sk/?vuc17-vzory

Mesto Tlmače

Elektronická adresa